Наші клієнти нерідко постають перед питанням "Який миючий засіб краще?"
     

Відповідь слід розділити на дві складові:
1)
Для роботів мийників вікон з автоматичною подачею рідини, наприклад, преміальні моделі Hobot, слід використовувати спеціальний фірмовий мийний засіб. Виробник комплектує роботи цим засобом, його основна особливість – не містить спирту у своєму складі. Якщо рідина закінчилась, в бак слід заливати дистильовану воду.
2) Для роботів мийників вікон, які не оснащені автоматичним розпиленням, мийний засіб слід додавати самостійно на вікно або на фіброву серветку. Деякі виробники також додають в комплектацію робота свій фірмовий миючий засіб – Ecovacs, наприклад. 
     

 

     

Але в більшості випадків мийну рідину слід підбирати самостійно. Як в першому, так і другому випадках, виробники рекомендують наносити мийний засіб самостійно на мікрофіброву серветку, це значно покращую якість миття. Щоб дослідити, як найбільш ефективно мити вікна роботами, ми зробили ряд експериментів. Ми дотримувались всіх рекомендацій виробників і не додавали в бак із розпиленням нічого, крім фірмового мийного засобу, оскільки рідина на основі спирту пошкодить механізм розпилення, виробники попереджають про це. Ми наносили мийний засіб виключно на серветку в невеликій кількості. 

Радимо робити це саме таким чином, інакше мийник вікон, незалежно від форми (квадратний, овальний), може проковзувати на місці, доки зайвої рідини не стане менше. Мийку ми проводили в декілька етапів, після кожного проходу змінювали серветки на чисті. Зовнішню частину вікон варто прибирати 3 - 4 рази з постійною заміною серветок на чисті. 

 

     

Деякі рідини для вікон потребують додаткового змивання чистою водою, інакше на вікнах лишаються розводи, в такому випадку ми рекомендуємо збільшити кількість проходів у 2 рази, і зробити 6 - 7 циклів з обов'язковою зміною серветок. Ще один мінус таких рідин – "плівка" яку вони створюють на вікні, через це мийники вікон можуть проковзувати. Окрім фірмових мийних засобів, дуже добре себе зарекомендувала рідина для роботів мийників вікон RoboClean. Не варто додавати його в бак для розпилення, радимо наносити його виключно на серветку або на скло.

 

Які мийні засоби використовуєте ви? Поділіться своїм досвідом і корисними лайфхаками в коментарях.