Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 11:00–15:00

Нд: вихідний

0

Аксесуари для роботів прибиральників

Аксесуари для роботів прибиральників

 

Аксесуари для робота прибиральника — це розхідники, які в процесі експлуатації поступово зношуються. Для стабільної роботи пристрою їх треба вчасно замінювати.

Тому виробник підтримує наявність всіх необхідних запчастин.

 

Комплектуючі для роботів прибиральників та мийників вікон

Від постійного контакту з підлоговими покриттями у щіток стирається або рветься щетина. НЕРА-фільтри забиваються сміттям і не так якісно очищують повітря. Місткість акумулятора зменшується, що дається взнаки на продуктивності роботи пристрою. Серветки для прибирання з часом стають непридатними для використання.

Купити необхідні витратні матеріали для робота прибиральника ви можете в інтернет-магазині SmartRobot. В наявності оригінальні запчастини від офіційних виробників.

 
Які запчастини потрібно заміняти?

Щітки

  • Основна щітка для робота прибиральника є головним елементом очищуючого модуля. Ефективно збирає пил та побутове сміття на різних поверхнях.
  • Бічна щітка ретельно вимітає бруд із кутів та важкодоступних місць.

Під час прибирання щітки засмічуються, тому їх потрібно приблизно раз на місяць очищувати від бруду, волосся, шерсті тварин. Зробити це можна вручну за допомогою спеціального інструменту або ножиць.

Раз на рік щітки для робота прибиральника потрібно змінювати на нові.

 

Фільтри

НЕРА-фільтри забезпечують очищення повітря від мікрочастинок пилу та алергенів. Фільтри поступово засмічуються, тому погіршується якість всмоктування. Замінювати їх потрібно кожні 2-3 місяці.

Також раз на тиждень фільтри для робота прибиральника бажано очищати звичайним пилососом.

Водні фільтри використовуються в пилосмоках з функцією вологого прибирання. Їх можна мити під проточною водою, потім треба обов'язково просушити.

 

Серветки

Серветки використовуються як в роботах прибиральниках, так і в мийниках вікон. Мікрофіброві ганчірки добре вбирають бруд і вологу, не залишають на поверхні розводів. Після кожного прибирання їх потрібно прати та сушити, щоби не псувалась тканина й не з'явився неприємний запах. Міняти потрібно кожні 6-12 місяців.

 

Мішки

В середньому мішки для робота прибиральника розраховані на 30 прибирань, після чого вони втрачають свої властивості й потребують заміни.

 

Витратні матеріали вигідно купувати комплектами — в наборі ціна аксесуарів буде меншою.

 

Вгору