Який засіб для робота пилососа краще використовувати?

 

Наші клієнти часто переймаються цим питанням, тому ми вирішили розповісти докладніше. Багато виробників роботів пилососів не комплектують товар миючим засобом і не дають жодних рекомендацій. Основна проблема, з якою зустрічаються користувачі, – це розводи, які залишаються від більшості миючих засобів після прибирання. 
Багато засобів вимагають додаткового змивання. В цьому випадку необхідно запустити робот пилосос з чистими вологими серветками на окремий цикл, щоб змити з підлоги залишки миючого засобу і видалити розводи. Це не найкращий варіант, тому що робот може потребувати дозарядки для повторного запуску, а поки акумулятор повністю зарядиться, підлога висохне і розводи буде прибрати вже важче. 

 


Ще одна помилка у використанні – це додавання миючого засобу безпосередньо до контейнера робота пилососа. Точніше це можна робити, але тільки в роботах пилососах із простою, крапельною системою подачі рідини на серветку. У більшості сучасних моделей використовується складніший механізм автоматичної подачі, де присутні форсунки, фільтри, тонкі канали. Неправильний вибір миючого засобу призводить до забивання цих елементів і робот пилосос взагалі перестає подавати рідину. 
Тому ми не рекомендуємо додавати будь-які миючі засоби, крім брендових (від компанії виробника робота-пилососа), безпосередньо в бак. Інші засоби потрібно наносити тільки на серветки. 
Вологе прибирання з миючим засобом не тільки ефективніше усуває забруднення, але й дезінфікує поверхню, вбиває бактерії та освіжає ваше приміщення. Не забувайте своєчасно змінювати або споліскувати серветки під час прибирання. Бажано це робити кожні 30 метрів, у цей момент додайте на серветки миючу рідину.

 


 

Ми провели тести на різних поверхнях: плитка, ламінат та лінолеум, і порівняли миючі засоби. Виходячи з результатів тестів, рекомендуємо для роботів пилососів Xiaomi, Roborock, Dreame, Viomi, Ecovacs, Rowenta, Hobot Legee – миючий засіб RoboClean. Радимо його використовувати з усіма роботами пилососами тих виробників, які не мають свого фірмового засобу.
Для роботів пилососів iRobot з вологим прибиранням – рекомендуємо фірмовий засіб iRobot Braava, така ж рекомендація і для інших роботів пилососів, для яких виробник випускає спеціальний миючий засіб. 

 

Будемо вдячні, якщо поділитесь в коментарях своїм досвідом використання миючих засобів для вологого прибирання роботами пилососами, тому що виробники найчастіше дуже скупі на рекомендації з цих питань :)
 

З’явилися питання?

Телефонуйте або завітайте до нашого шоуруму:

(097) 578-74-01

(063) 418-14-51