Роботизація побутової сфери вже давно перестала бути майбутнім, а стала невід'ємною частиною нашого життя.

Сьогодні на ринку побутової техніки роботів-пилососів та роботів для мийки вікон стає все більше. Їх зручність та ефективність постійно вдосконалюються, а функціональність та можливості збільшуються, тож вибір стає дедалі складнішим. Тож, як правильно обрати ідеальний пристрій для побуту? У цьому вам зможуть допомогти наші спеціалісти.

Ми, у компанії "SmartRobot.ua" – професійно займаємось роботизованою технікою для дому, тож наші представники без проблем зможуть підібрати роботів під будь-які умови.

Також, ми єдині в Україні хто пропонує своїм клієнтам домашній тест-драйв роботів.

 

Домашній тест-драйв робота пилососа

 

Домашня презентація кваліфікованим спеціалістом може мати наступні переваги:

  1. Ефективність: наш спеціаліст зможе продемонструвати, як роботи-пилососи та роботи для мийки вікон працюють та наскільки вони ефективні в прибиранні та митті вікон, що дає змогу оцінити робота в реальних умовах, а не на виставковому майданчику.
  2. Безпека: наш представник зможе пояснити та продемонструвати, як правильно та безпечно користуватись, а також, як правильно очищати та зберігати ці пристрої.
  3. Зручність: завдяки демонстрації,  ви можете зрозуміти, наскільки просто та зручно використовувати роботів у повсякденному житті.
  4. Економія часу: ми приїдемо самі, тож вам не потрібно витрачати час на поїздку до нашої демонстраційної зони, а після придбання робота, ви будете заощаджувати свій дорогоцінний час та сили щодня.

 

Замовити тест-драйв робота-прибиральника

 

  • Як замовити домашній тест-драйв?

            Все дуже просто! Зв’язавшись з нашими спеціалістами, ви можете підібрати один або декілька пристроїв, які підходять під ваші умови та критерії, після чого можна одразу узгодити адресу та час проведення презентації.

 

  • Де проводиться тест-драйв?

            Тест-драйв проводиться у м. Києві та у передмісті (до 15 км від кільцевої). Карту проведення презентацій можна знайти нижче.

 

  • Чи можна придбати нового робота під час презентації чи потрібно чекати?

            Звісно! Наш спеціаліст привезе демонстраційні роботи та такі ж нові, які ви одразу можете придбати.

 

  • Скільки це займає часу?

            Презентація одного пристрою займає від 40 хвилин до години.

 

  • Скільки коштує презентація?

В межах Зони 1 презентація кожного пристрою коштує 300 грн, які повертаються при купівлі робота. В межах Зони 2 (до 15 км від кільцевої) додатково оплачується виїзд спеціаліста -  500 грн, ця сума не повертається.

 

Зона покриття для презентації товару

 

Час виїзного тест-драйву, модель та кількість роботів узгоджуються з клієнтом індивідуально.

Щоб погодити зручний для вас час, просто зв'яжіться з нами:

(097) 578-74-01

(063) 418-14-51