Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 11:00–15:00

Нд: вихідний

0

Запчастини для роботів пилососів

Запчастини для роботів пилососів

Запчастини для робота пилососа — це  витратні матеріали, які з часом піддаються зносу. Тому для ефективної роботи пилосмока їх потрібно міняти на нові згідно з регламентом.

 

Комплектуючі для роботів пилососів

Продуктивна робота пристрою безпосередньо залежить від стану розхідників.  В процесі тривалої експлуатації деталі зношуються, виходять з ладу, а відтак потребують заміни.

У даному розділі представлені такі запчастини:

  • Акумулятори
  • Зарядні станції
  • Турбіни
  • Пилозбірники та контейнери для води
  • Колеса (передні, бокові, задні)

 

Які запчастини потрібно заміняти?

Батарея

Акумулятор для робота пилососа залежно від частоти прибирання може використовуватися протягом кількох років. В процесі експлуатації поступово втрачає місткість, відтак скорочується час автономної роботи прибиральника.

Акумулятори для робота пилососа

Контейнери

Пилозбірник та водяний контейнер для робота пилососа виконані з міцного термопластичного матеріалу. Зазвичай зношуються не швидко, й заміни вимагають лише в разі пошкодження.

Зарядна станція

Док-станція для робота пилососа використовується  як для заряджання прибиральника, так і для збору сміття. Певного терміну заміни не має. Але як будь-яка техніка, база може вийти з ладу або ж зазнати механічних ушкоджень.

Колеса

Відповідають за маневровість робота: переднє колесо направляє пилосмок в потрібному напрямку, а бічні забезпечують рух. 
Виготовляються з міцних матеріалів й мають довгий термін експлуатації. Після закінчення прибирання колеса треба очищати від намотаних на вісь ниток, волосся, які можуть гальмувати рух пристрою.

Бічні колеса для роботів пилососів

Турбіна

Турбіна забезпечує ефективне всмоктування пилу, різноманітного сміття. Від стану турбіни залежить не тільки потужність, а й термін служби робота.

 

Купити необхідні комплектуючі для робота пилососа ви можете  в інтернет-магазині SmartRobot. В наявності оригінальні запчастини від офіційних виробників.

 

З’явилися питання?

Телефонуйте або завітайте до нашого шоуруму:

(097) 578-74-01

(063) 418-14-51

Вгору