Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 11:00–15:00

Нд: вихідний

0

Аксесуари для роботів мийників вікон

Аксесуари для роботів мийників вікон

Аксесуари для робота мийника вікон — це змінні запчастини, які забезпечують безперебійну та продуктивну роботу пристрою. Слід пам'ятати, що комплектуючі потрібно міняти на нові згідно з регламентом або за ступенем зносу. Своєчасна заміна  витратних матеріалів допоможе забезпечити чистоту вашої оселі без зайвих зусиль.

 

Комплектуючі для роботів мийників вікон

Ефективне очищення поверхонь залежить від стабільної, продуктивної роботи мийника вікон. Але робот зможе нормально функціонувати лише в тому випадку, якщо всі запчастини будуть в робочому стані. Наприклад серветки з часом зношуються і стають непридатними для використання. Мийний засіб може просто закінчитися і його потрібно буде купувати окремо.

В цьому розділі ви знайдете розхідники для мийників вікон:

  • Mamibot
  • Hobot
  • Ecovacs Winbot

Всі деталі оригінальні, від офіційних виробників, що гарантує їх якість і тривалий термін використання.

 

Які аксесуари потрібно міняти?

Серветки

Багаторазові серветки використовуються для сухого та вологого очищення вікон, дзеркал та інших гладких поверхонь, як от душові кабіни, кахель, скляні перегородки тощо. Серветки до робота  для миття вікон виготовлені з м'якої мікрофібрової тканини. Якісно збирають з поверхонь пил, бруд, не залишаючи по собі розводів.

Витримують до 100 циклів прання й не втрачають при цьому своїх властивостей.

Змінювати на нові рекомендуємо кожні 3-6 місяців.

Запасне ведуче кільце

Овальні роботи оснащені двома чистячими кільцями (колесами), на які одягаються мікрофіброві серветки. Під час руху колеса обертаються в різні боки, завдяки чому робот мийник плавно переміщується по гладким поверхням.

Як і будь-який витратний матеріал, кільця схильні до зносу. Тому змінювати їх потрібно кожні 24-36 місяців.

Контейнер для води

Практичний та зручний аксесуар, який стане в пригоді для зберігання миючого засобу. З його допомогою ви зможете дозувати кількість мийного засобу, який потрібен для очищення поверхонь.

Контейнер рекомендуємо міняти кожні 24-36 місяців.

Кабель-подовжувач живлення

Необхідний аксесуар для забезпечення безперебійної передачі електроенергії. Виготовлений з високоякісних матеріалів та має надійну конструкцію.

Під час роботи мийника вікон кабель згинається в різних напрямках, що згодом може призвести до порушення ізоляції. Тому кабель-подовжувач потрібно міняти через 24-36 місяців експлуатації.

 

Витратні матеріали до робота для мийки вікон рекомендуємо купувати комплектом, оскільки запчастини в наборі коштують дешевше.

Вгору