Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 11:00–15:00

Нд: вихідний

0

iRobot Roomba Combo

 

Roomba Combo — робот пилосос для сухого прибирання з функцією вологого протирання підлоги. Новинка 2021 модельного року, довгоочікуване поповнення в лінійці від американського виробника роботів-прибиральників.

Призначений для прибирання на твердих та килимових підлогових покриттях. Збирає сухе сміття й протирає підлогу серветкою з мікрофібри. Має два режими роботи для сухого й три — для вологого прибирання. На одному заряді працює до 90 хвилин.

Сумісний з голосовими помічниками. Керований мобільним додатком через Wi-Fi.

 

Система прибирання iRobot Roomba Combo

Сухе чищення

Пилосос iRobot Combo прибирає сухе сміття в три етапи:

 

Ви можете відрегулювати потужність сухого чищення, обираючи один з двох режимів роботи:

 

Вологе протирання підлоги

Система вологого прибирання реалізована за допомогою серветки з мікрофібри зі спеціальною структурою, яка вбирає вологу й патьоки, а також баку для води. В мобільному додатку ви можете обрати один з трьох режимів інтенсивності подавання води на серветку.

iRobot Roomba Combo робот пилосос 2 в 1 для сухого та вологого прибирання

 

Функціонал iRobot Roomba Combo

Датчики навігації

Завдяки датчикам робот не падає з висоти та подіумів — він завчасно бачить небезпечне місце, а потім об’їздить його. Не наїжджає на капці, дроти та інші предмети, які лежать на підлозі.

 

Розумне керування

Керувати пилососом можна в офіційному мобільному додатку iRobot Home. В ньому доступні всі необхідні функції:

 

Лінійний рух

Робот пилосос Roomba Combo рухається Z-образною траєкторією. Лінійний рух під час прибирання забезпечують сучасні датчики орієнтації в просторі. Вони допомагають роботу орієнтуватися як на твердих покриттях, так і на килимах.

Режим пересування в роботі для дому 2 в 1 iRobot Roomba Combo

 

Особливості iRobot Roomba Combo

Надає рекомендації щодо прибирання

Пилосос iRobot Roomba Combo аналізує історію прибирань і надає рекомендації, коли та який вид прибирання потрібно виконати. Наприклад, радить частіше робити вологе прибирання в період цвітіння рослин, коли в деяких людей виникають симптоми алергії.

 

Айробот Румба Комбо

Керування голосом

Пилосос можна синхронізувати з голосовими помічниками Google Assistant та Amazon Alexa. Цю функцію можна налаштувати в мобільному додатку. Дуже зручно: достатньо сказати одну фразу з сусідньої кімнати, щоби навести чистоту в оселі.

Робот пилосос для сухого і вологого прибирання iRobot Roomba Combo

 

Повертається на базу

Коли заряд акумулятора падає нижче 20%, робот самостійно приїздить на док-станцію для заряджання — вам не потрібно переносити його руками. Це зручно, до того ж робот практично в будь-який момент готовий до прибирання.

 

Думка експерта магазину Смарт Робот:

«iRobot Roomba Combo — унікальна модель від бренду iRobot. Новинка призначена для сухого й вологого прибирання, iRobot Combo став першою моделлю в лінійці цього виробника, здатною виконувати прибирання 2 в 1. Вам доступні декілька режимів сухого прибирання, а також контролювати через додаток потужність всмоктування. Виробники надали можливість регулювати кількість рідини в процесі вологого прибирання. Додаток дозволяє віддалено запускати робота, складати графік прибирання й обирати режими чищення. Модель чудово підійде власникам будинків та квартир будь-якої складності та конфігурації».

 

Купити iRobot Roomba Combo з безкоштовною доставкою по Києву та Україні можна в нашому інтернет-магазині. Ми приймаємо до оплати банківські картки Visa та MasterCard, ви також можете здійснити оплату частинами.

Якщо ви бажаєте на власні очі переконатися в неперевершеній якості роботи iRobot Roomba Combo, замовте безкоштовний тест-драйв та оцініть, наскільки це вдала покупка, просто в себе вдома!

 

З’явилися питання?

Телефонуйте або завітайте до нашого шоуруму:

(097) 578-74-01

(063) 418-14-51

 

Бренд iRobot
Виробник США
Форма корпусу Кругла
Габарити робота 350 х 350 мм
Висота робота 75 мм
Габарити бази 167 х 132 х 84 мм
Тип прибирання Сухе + Вологе
Кількість основних щіток 1
Модуль сухого прибирання

Модуль прямого втягування  — класичний модуль, як у ручному пилососі. Може використовуватись замість турбощітки або у комбінації з нею. Переваги: не намотує шерсть та волосся. Недоліки менш ефективний на килимових покриттях.

Комбінована / комбіновані – стандартна турбощітка у якій чергуються силіконові та ворсисті лопаті. Переваги: універсальна щітка, яка підходить під будь-які  поверхні. Недоліки: потребує регулярного очищення від шерсті та волосся.

Силіконова / силіконові — стандартна турбощітка, яка складається тільки з силіконових лопатей. Переваги: універсальна щітка, яка підходить під будь-які  поверхні і значно простіша в очищенні  у порівнянні з комбінованою щіткою.

Подвійні турбощітки – комбінація двох щіток значно покращує якість прибирання на килимових покриттях.

Бокова щітка – 1 шт.  – допомагає мінімізувати мертві зони, якісніше прибирати у кутках та вздовж стін. 

Бокова щітка – 2 шт.  – допомагає мінімізувати мертві зони, якісніше прибирати у кутках та вздовж стін. У порівнянні з однією щіткою це відбувається швидше.

Бокова – 2 шт., Комбінована / комбіновані
Модуль вологого прибирання

Нерухома – серветка змочується водою з резервуара робота й статично тягнеться за  ним.

Вібрація – серветка частково або повністю вібрує.

Натирання – одна чи декілька серветок які інтенсивно натирають (мають амплітуду руху) під час роботи робота-пилососа.

Обертання – два диски з мікрофіброю які постійно обертаються (найбільша інтенсивність тертя).

Ліфт серветки – робот вміє підіймати серветки при заїзді на килим і після завершення прибирання. Ця функція може бути поєднана з однією з перерахованих вище.

Без вологого прибирання – тільки сухе прибирання.

Нерухома
Прибирання килимів +
Площа на одному заряді, м. кв.
Максимальна площа, яку робот може прибрати на одному заряді батареї
80
Покімнатна картографія

Робот самостійно будує план приміщення, який користувач може коригувати: встановлювати зони локального прибирання або заборонені зони. 1 план - 1 карта в одній площині (поверх).

Немає
Орієнтація у просторі

ІЧ датчики – інфрачервоні датчики. Дозволяють роботу вираховувати відстань до перешкоди та пригальмовувати перед нею.

Камера – допомагає роботу орієнтуватися у просторі шляхом сканування стелі. До камери не можна підключитися. Лідар – лазерний далекомір, який швидко обертається і вимірює відстань до предметів навколо робота.

ІІ камера – камера із штучним інтелектом. З її допомогою, робот бачить і розуміє перешкоди перед собою (взуття, іграшки, калюжі тощо). До камери можна підключитися та отримати онлайн трансляцію з робота.

3D сканер – сканує простір перед роботом і дозволяє об'їжджати перешкоди, не торкаючись їх.

ІЧ датчики
Розпізнавання предметів Немає
Відеотрансляція
Потужність, Па

від 1500 Па до 3000 Па (середня) – цієї потужності достатньо для збору сміття з рівних поверхонь, а також сміття з поверхонь килимів.

від 3000 Па і вище (висока) – більш ефективно впораються з килимовими покриттями.

1800
Регулювання потужності
Рівень шуму 65 Дб
Мобільний додаток +
Голосове керування
Індикатор заповнення
Подолання перешкод до 20 мм
Об'єм бака для сміття 450 мл
База для робота-пилососа

У сучасного робота, база на стільки ж функціональна як і сам робот-пилосос. Функціонал станції напряму впливає на автономність роботи робота (без участі людини). По замовченню, зарядка є в усіх типах баз.

Зарядна станція –  найменший тип бази, яка виконує тільки функцію зарядки акумулятора робота.

Самоочищення сухого сміття – якщо контейнер робота заповнився, він може самостійно скинути зібране сміття на базі у спеціальний мішок і продовжити прибирання без допомоги людини. Корисна функція для власників тварин. 

Самоочищення ганчірок (холодною водою) – під час вологого прибирання ганчірки треба регулярно чистити через що, провести мийку без участі людини, робот не може. На цій станції робот може почистити ганчірку(и) самостійно.

Самоочищення ганчірок (теплою водою) – на відміну від мийки холодною водою, тепла вода краще видаляє забруднення, а після мийки, робот зволоженими теплими ганчірками краще видаляє старі сухі плями.

Сушка ганчірок (холодним повітрям) – після прибирання робот на базі може висушити ганчірку(и) - це запобігає утворенню плісняви та появі неприємних запахів.

Сушка ганчірок (теплим повітрям) сушка відбувається значно швидше у порівнянні з холодним повітрям.

Поповнення запасу води – якщо під час прибирання у робота закінчилась вода, він без участі людини може поповнити її на станції.

Дезінфекція води – завдяки цій функції база може продезінфікувати воду перед мийкою підлоги чи ганчірок.

Дезінфекція сміття – на базі сміття дезінфікується, завдяки цьому усуваються неприємні запахи, бактерії, грибки та інші мікроорганізми.

Картридж з мийним засобом – на базі робот може почистити серветки з використанням мийного засобу.

Підключення до каналізації – база має можливість самостійно зливати брудну воду у каналізацію та поповнювати запас чистої.

Станція для самоочищення докуповується опціонально – є роботи які у базовій комплектації мають тільки зарядну стацію, але опціонально до деяких роботів можна докупити станцію для самоочищення.

 

Зарядна станція
Об'єм мішка в станції
Об'єм води в баку робота 300 мл
Об'єм води в станції
Подача миючого засобу Без регулювання
Акумулятор Ni 2850 mAh
Колір Сірий, Чорний
Гарантія 24 місяці
Комплектація

Всі роботи - пилососи укомплектовані всім необхідним для роботи, але інколи, окрім базової комплектації, є ще й додаткові витратні матеріали чи інші корисні аксесуари.

У цьому списку є все, що лежить в коробці, окрім тих запчастин, які ви одразу встановите на робота.

HEPA фільтр – 1 шт., Інструкція, Багаторазова серветка, Бічні щітки – 2 шт., Гарантійний талон, Дисконтна картка, Зарядна база, Насадка для вологого прибирання
Купив данний пилосос, і ніяк не можу підключитись до андроїд.
Можливо хтось може підказати як це зробити?
Відповісти
Доброго дня, Сергію!
Перетелефонуйте нам по одному з номерів у розділі контакти й наші спеціалісти вам допоможуть.
Відповісти
Думаю, що краще, цей чи Mi Robot?
Відповісти
Алекс, Доброго дня!
Принцип роботи у них однаковий, але iRobot відрізняться більшою надійністю.
Відповісти
А чому цієї моделі немає на офіційному сайті https://www.irobot.com? Виглядає як підробка.
Відповісти
Денис, Ця модель буде в продажу тільки на європейському ринку, через що на американському сайті її не буде. На цей момент цієї моделі ще нема в Україні, але ми чекаємо на неї незабаром. Всі роботи на нашому сайті офіційні та мають офіційну гарантію від виробника 2 роки.
Відповісти
Новий відгук чи коментар
Оцініть товар
Надіслати

Робот пилосмок iRobot Roomba Combo

Артикул R111840
В наявності
9 999 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань
Швидке замовлення

Вартість доставки

  • на суму більше 2000 грн — безкоштовно;
  • на суму менше 2000 грн  — 99 грн.

В більшості випадків ми виконуємо доставку в день замовлення.

  • готівкою кур'єру;
  • Visa/MasterCard кур'єру;
  • Visa/MasterCard на сайті;
  • безготівковий розрахунок;
  • накладений платіж;
  • Оплата Частинами.

Обмін або повернення товару впродовж 14 днів з моменту покупки згідно Закону України "Про захист прав споживачів"  від 12.05.1991 № 1023-XII (Розділ II, Стаття 9)

Повернення товарів неналежної якості відбувається після підтвердження висновком експертизи (сервісного центру) згідно Закону України "Про захист прав споживачів"  від 12.05.1991 № 1023-XII (Розділ II, Стаття 8)

Вгору