Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 11:00–15:00

Нд: вихідний

0

ANKER Eufy RoboVac 15C (T2120311)

 

ANKER Eufy RoboVac 15C — робот-пилосос для сухого прибирання з тонким корпусом. Підходить для очищення твердих покриттів підлоги: кахлю, ламінату, паркету, дерева та лінолеуму. Також використовується на килимах та ковроліні.

Це одна з найтонших моделей у лінійці бренду: висота корпусу складає всього 7.3 см, що дозволяє заїжджати під низькі меблі. На одному заряді прибирає площу до 100 м2, а коли акумулятор сідає — їде на зарядну станцію.

Управляється за допомогою Wi-Fi в мобільному застосунку. Синхронізується з голосовими помічниками.

 

Система прибирання ANKER Eufy RoboVac 15C (T2120311)

Всмоктування та режими роботи

Сила всмоктування становить 1300 Па, чого вистачає для прибирання пилу та сухого сміття, що лежить на покритті для підлоги. За такої потужності робот-пилосос Eufy RoboVac 15C працює тихо: на мінімальній швидкості рівень шуму не перевищує 55 дБ.

Є три режими роботи:

  • Прибирання сміття

Збирати сміття допомагають дві бічні щітки, а також основна гумова V-подібна щітка з нейлоновими ламелами. Пил і бруд всмоктуються в контейнер для сміття об'ємом 0.6 л — цього вистачає на кілька прибирань.

Збільшення потужності

Фірмова технологія BoostIQ автоматично збільшує потужність всмоктування, коли пилосос RoboVac 15C заїжджає на килим. Це допомагає ретельніше видаляти пил та бруд із високого ворсу.

 

Функціонал ANKER Eufy RoboVac 15C (T2120311)

Об'їзд перешкод

Робот вміє визначати краї сходів та уступів, щоб не падати з них. А за допомогою інфрачервоного датчика ухиляється від перешкод: меблів і стін.

Повернення на зарядку

Пилосос Eufy 15C автономний: коли його акумулятор сідає, він автоматично їде на зарядку. Завдяки цьому він завжди готовий розпочати прибирання. Також повертається на базу для заряджання в кінці кожного циклу очищення.

Управління в застосунку

Попри те, що це бюджетна модель, роботом можна управляти у фірмовому мобільному застосунку EufyHome. Ви можете вибрати відповідний режим роботи й навіть заздалегідь встановити розклад прибирання на 7 днів наперед. Також доступне управління в ручному режимі.

 

Особливості Анкер Юфі Робовак 15C (T2120311)

Великий пилозбірник

Місткість контейнера для сміття становить 0.6 л, що знижує частоту його очищення. Вам не потрібно буде після кожного прибирання очищати його.

Пошук пристрою

Ви можете натиснути кнопку «Знайти мого робота» у мобільному застосунку, і він подасть звуковий сигнал. Це зручно, якщо робот заїхав кудись під меблі.

Безперервне прибирання

Гумові колеса допомагають роботу-пилососу ANKER Eufy RoboVac 15C долати міжкімнатні пороги заввишки до 1.5 сантиметрів. Також вміє заїжджати та з'їжджати з килимових покриттів.

Фільтрування повітря

Робот фільтрує вхідне повітря за допомогою високопродуктивного фільтра для затримання великих частинок пилу, а також двошарового фільтра тонкого очищення.

 

Думка експерта магазину Смарт Робот:

«ANKER Eufy RoboVac 15C – робот-пилосос для сухого прибирання. Унікальна особливість новинки – тонкий корпус (7,3 сантиметра), що дозволяє роботу прибрати найважчі місця. ANKER Eufy RoboVac 15C оснащений системою прямого всмоктування (без турбощітки), така конструктивна особливість дозволить легше очищати робот від шерсті тварин та довгого волосся. Модель відмінно підійде для квартир та будинків із площею прибирання до 70 квадратних метрів».

 

Придбати ANKER Eufy RoboVac 15C з безкоштовно доставкою по Києву та Україні можна в нашому інтернет-магазині. Ми приймаємо до оплати банківські картки Visa / MasterCard, працюють системи безвідсоткового розтермінування.

Якщо ви бажаєте на власні очі переконатися в неперевершеній якості роботи ANKER Eufy RoboVac 15C, замовте безкоштовний тест-драйв, та оцініть, наскільки це вдала покупка, просто в себе вдома!

 

З’явилися питання?

Телефонуйте або завітайте до нашого шоуруму:

(097) 578-74-01

(063) 418-14-51

Бренд Anker Eufy
Виробник Китай
Форма корпусу Кругла
Габарити робота 340 х 340 мм
Висота робота 79 мм
Габарити бази 130 х 150 х 79 мм
Тип прибирання Сухе
Кількість основних щіток 1
Модуль сухого прибирання

Модуль прямого втягування  — класичний модуль, як у ручному пилососі. Може використовуватись замість турбощітки або у комбінації з нею. Переваги: не намотує шерсть та волосся. Недоліки менш ефективний на килимових покриттях.

Комбінована / комбіновані – стандартна турбощітка у якій чергуються силіконові та ворсисті лопаті. Переваги: універсальна щітка, яка підходить під будь-які  поверхні. Недоліки: потребує регулярного очищення від шерсті та волосся.

Силіконова / силіконові — стандартна турбощітка, яка складається тільки з силіконових лопатей. Переваги: універсальна щітка, яка підходить під будь-які  поверхні і значно простіша в очищенні  у порівнянні з комбінованою щіткою.

Подвійні турбощітки – комбінація двох щіток значно покращує якість прибирання на килимових покриттях.

Бокова щітка – 1 шт.  – допомагає мінімізувати мертві зони, якісніше прибирати у кутках та вздовж стін. 

Бокова щітка – 2 шт.  – допомагає мінімізувати мертві зони, якісніше прибирати у кутках та вздовж стін. У порівнянні з однією щіткою це відбувається швидше.

Бокова – 2 шт., Комбінована / комбіновані
Модуль вологого прибирання

Нерухома – серветка змочується водою з резервуара робота й статично тягнеться за  ним.

Вібрація – серветка частково або повністю вібрує.

Натирання – одна чи декілька серветок які інтенсивно натирають (мають амплітуду руху) під час роботи робота-пилососа.

Обертання – два диски з мікрофіброю які постійно обертаються (найбільша інтенсивність тертя).

Ліфт серветки – робот вміє підіймати серветки при заїзді на килим і після завершення прибирання. Ця функція може бути поєднана з однією з перерахованих вище.

Без вологого прибирання – тільки сухе прибирання.

Нерухома
Прибирання килимів +
Площа на одному заряді, м. кв.
Максимальна площа, яку робот може прибрати на одному заряді батареї
95
Покімнатна картографія

Робот самостійно будує план приміщення, який користувач може коригувати: встановлювати зони локального прибирання або заборонені зони. 1 план - 1 карта в одній площині (поверх).

Немає
Орієнтація у просторі

ІЧ датчики – інфрачервоні датчики. Дозволяють роботу вираховувати відстань до перешкоди та пригальмовувати перед нею.

Камера – допомагає роботу орієнтуватися у просторі шляхом сканування стелі. До камери не можна підключитися. Лідар – лазерний далекомір, який швидко обертається і вимірює відстань до предметів навколо робота.

ІІ камера – камера із штучним інтелектом. З її допомогою, робот бачить і розуміє перешкоди перед собою (взуття, іграшки, калюжі тощо). До камери можна підключитися та отримати онлайн трансляцію з робота.

3D сканер – сканує простір перед роботом і дозволяє об'їжджати перешкоди, не торкаючись їх.

ІЧ датчики
Розпізнавання предметів Немає
Відеотрансляція
Потужність, Па

від 1500 Па до 3000 Па (середня) – цієї потужності достатньо для збору сміття з рівних поверхонь, а також сміття з поверхонь килимів.

від 3000 Па і вище (висока) – більш ефективно впораються з килимовими покриттями.

2000
Регулювання потужності
Рівень шуму 71 Дб
Мобільний додаток +
Голосове керування
Індикатор заповнення
Подолання перешкод до 17 мм
Об'єм бака для сміття 510 мл
База для робота-пилососа

У сучасного робота, база на стільки ж функціональна як і сам робот-пилосос. Функціонал станції напряму впливає на автономність роботи робота (без участі людини). По замовченню, зарядка є в усіх типах баз.

Зарядна станція –  найменший тип бази, яка виконує тільки функцію зарядки акумулятора робота.

Самоочищення сухого сміття – якщо контейнер робота заповнився, він може самостійно скинути зібране сміття на базі у спеціальний мішок і продовжити прибирання без допомоги людини. Корисна функція для власників тварин. 

Самоочищення ганчірок (холодною водою) – під час вологого прибирання ганчірки треба регулярно чистити через що, провести мийку без участі людини, робот не може. На цій станції робот може почистити ганчірку(и) самостійно.

Самоочищення ганчірок (теплою водою) – на відміну від мийки холодною водою, тепла вода краще видаляє забруднення, а після мийки, робот зволоженими теплими ганчірками краще видаляє старі сухі плями.

Сушка ганчірок (холодним повітрям) – після прибирання робот на базі може висушити ганчірку(и) - це запобігає утворенню плісняви та появі неприємних запахів.

Сушка ганчірок (теплим повітрям) сушка відбувається значно швидше у порівнянні з холодним повітрям.

Поповнення запасу води – якщо під час прибирання у робота закінчилась вода, він без участі людини може поповнити її на станції.

Дезінфекція води – завдяки цій функції база може продезінфікувати воду перед мийкою підлоги чи ганчірок.

Дезінфекція сміття – на базі сміття дезінфікується, завдяки цьому усуваються неприємні запахи, бактерії, грибки та інші мікроорганізми.

Картридж з мийним засобом – на базі робот може почистити серветки з використанням мийного засобу.

Підключення до каналізації – база має можливість самостійно зливати брудну воду у каналізацію та поповнювати запас чистої.

Станція для самоочищення докуповується опціонально – є роботи які у базовій комплектації мають тільки зарядну стацію, але опціонально до деяких роботів можна докупити станцію для самоочищення.

 

Зарядна станція
Об'єм мішка в станції
Об'єм води в баку робота
Об'єм води в станції
Подача миючого засобу
Акумулятор Li-Ion 1850 mAh
Колір Чорний
Гарантія 12 місяців
Комплектація

Всі роботи - пилососи укомплектовані всім необхідним для роботи, але інколи, окрім базової комплектації, є ще й додаткові витратні матеріали чи інші корисні аксесуари.

У цьому списку є все, що лежить в коробці, окрім тих запчастин, які ви одразу встановите на робота.

Інструкція, Аксесуар для чищення щіток, Бічні щітки – 2 шт., Гарантійний талон, Дисконтна картка, Зарядна база, Пульт керування + батарейки
Чи будує він карту?
Відповісти
Гугло-робот? :-)
Відповісти
Добрый день, Антон! Да:)
Відповісти
Чем отличается от ANKER EUFY ROBOVAC 35C?
Відповісти
Добрый день! Отличие в том, что эта модель делает только сухую уборку, так же имеет очень тонкий корпус.
Відповісти
Новий відгук чи коментар
Оцініть товар
Надіслати

Робот пилосмок ANKER Eufy RoboVac 15C

Артикул T2120311
Немає в наявності
5 499 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань

Вартість доставки

  • на суму більше 2000 грн — безкоштовно;
  • на суму менше 2000 грн  — 99 грн.

В більшості випадків ми виконуємо доставку в день замовлення.

  • готівкою кур'єру;
  • Visa/MasterCard кур'єру;
  • Visa/MasterCard на сайті;
  • безготівковий розрахунок;
  • накладений платіж;
  • Оплата Частинами.

Обмін або повернення товару впродовж 14 днів з моменту покупки згідно Закону України "Про захист прав споживачів"  від 12.05.1991 № 1023-XII (Розділ II, Стаття 9)

Повернення товарів неналежної якості відбувається після підтвердження висновком експертизи (сервісного центру) згідно Закону України "Про захист прав споживачів"  від 12.05.1991 № 1023-XII (Розділ II, Стаття 8)

Вгору